640

SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km

1310nm, 9dB, SM, Cisco

Varenr: SFP-10GE-LR-C
Alt. varenr: SFP-10G-LR
Datablad / mer produktinformasjon

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med oss!

Det kan hende vi likevel kan levere den.

 

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 10GBASE-LR
 
FEATURES
• 10 km transmission at 1310 nm
• 9 dB link budget
• Hot-Pluggable SFP+ footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 9.830 Gbps
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 9
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
640