Dust Cap LC Duplex

100 pcs

Varenummer: TRX-DUSTCAP-LC-DUP
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
100 pcs Dust Caps for LC Duplex Transceivers.    
 
Suitable for SFP, SFP+, CSFP, SFP28, XFP, QSFP+, QSFP28, CFP, CFP2, CFP4.
Teknisk info


38991
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.