VeEX FX80 PON Optisk effektmeter OPM+25

Pass-through for 1310/1490/1550nm

Varenummer: VX-FX80-PM-HP1
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse

FX80 er en in-Line optisk effektmeter tiltenkt for FTTx/PON tjenesteaktivering. FX80 måler både nedstrømssignal til ONT og oppstrømssignal til OLT samtidig.

FX80 diagram

Fiberizer™ programvare for for Windows® Desktop, Android™ og Apple® er tilgjengelig for å bidra med dataoverføring, resultatstyring og raportgenerering for diverse VeEX fiberoptiske tester. Besøk Fiberizer siden for mere detaljer.

Leveres med

  • Pass-Through for 1310/1490/1550nm FTTx/PON
  • OPM Høy effekt CATV +25 til -50dBm , SC grensesnitt
  • Bluetooth
  • FX80 Chassis/batteripakke
  • AC adapter/strømledning
  • Bæreveske
  • Brukverveilledning på CD
  • ReVeal FX80 programvare på CD


    Egenskaper

    • FTTx effektmekter for B/E/G-PON
    • ONU og OLT test porter med passs-through design
    • Samtidig måling og visning av oppstrøm og nedstrømssignal
    • 1310nm oppstrøm CW/Burst signal support
    • 1490/1550nm nedstrøm signal support
    • Programmerbare nivåer for Pass/Fail indikasjon
    • Valgfritt breibåndet effektmeter med unverselt adapter
    • Inntil 1920 målinger kan lagres
    • USB eller Bluetooth (tilvalg) grensesnitt for overføring av test-resultater
    • Programvare for PC muliggjør dataoverføring, administrasjon og generering av rapporter
    • Chassis og knapper er motstandsdyktig mot sprut og støv
    • Mulighet for opplasting av måleresultater til Fiberizer Cloud eller VeEX R-Server workforce management system

    Spesifikasjoner

    • Bølgelengde-selektert nivå-måling for verifisering av B/E/GPON nettverk iht. ITU-T G.983/4 og IEEE 802.3ah anbefalinger
    • Kalibrerte bølgelengder: 1310/1490/1550nm
    • FTTx PON effektmålingsnivå (passthrough)
      • -40 til +20dBm (1310nm)
      • -40 til +12dBm (1490nm)
      • -40 tilk +25dBm (1550nm)
    • Burst måleområde @1310nm: -35 til +10dBm
    • Pass though IL: = 1.5 dB
    • BB-OPM Absolutt nøyaktighet ± 0.5 dB
    • Lineæritet: ± 0.2 dB @ 1550 nm (= -40 dBm)
    • Optisk tilbakereflektert tap (ORL): @ 1550 nm: = 55 dB
    • Visningsoppløsning 0.01dB
    • Breibåndet (CW) måleområde:
      • Standard (PM1) versjon: -65 til +10dBm
      • Høy (PM2) versjon: -50 til +25dBm
    • Batteri: Innebygget, oppladbart Li-Polymer
    • Battertid (uten baklys):
      • Breibåndet OPM modus: >80 timer
      • FTTx PON modus: >40 timer
    Teknisk info


    44825
    Varen er på lager.
    Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varen må bestilles fra leverandør.
    Varen befinner seg på fjernlager.
    Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
    Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
    Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.