Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
 
SP-LX2-CORD-TOOL-1-2 Sumitomo ElectricTC007PD0025 LYNX2 Cord stripper for 1.6 and 2.4 mm patchcords
Varenr:  SP-LX2-CORD-TOOL-1-2
SP-LX2-CORD-TOOL-2-3 Sumitomo ElectricTC007PD0024 LYNX2 Cord stripper for 2 and 3 mm patchcords
Varenr:  SP-LX2-CORD-TOOL-2-3
SP-LX2-LCA-SM Sumitomo Electric LYNX2 LC/APC 9/125µm Splice On Connector
Varenr: SP-LX2-LCA-SM
Lagerbeholdning:
Utvid
SP-LX2-LCU-SM Sumitomo Electric LYNX2 LC/UPC 9/125µm Splice On Connector
Varenr: SP-LX2-LCU-SM
Lagerbeholdning:
Utvid
SP-LX2-SCA-SM Sumitomo Electric LYNX2 SC/APC 9/125µm Splice On Connector
Varenr: SP-LX2-SCA-SM
Lagerbeholdning:
Utvid
SP-LX2-SCU-SM Sumitomo Electric LYNX2 SC/UPC 9/125µm Splice On Connector
Varenr: SP-LX2-SCU-SM
Lagerbeholdning:
Utvid
SP-LX2-ST-ASSY-TOOL Sumitomo ElectricTC007PD0192 LYNX2 ST Assembly Tool
Varenr:  SP-LX2-ST-ASSY-TOOL
SP-LX2-STU-SM Sumitomo Electric LYNX2 ST/UPC 9/125µm Splice On Connector
Varenr: SP-LX2-STU-SM
Lagerbeholdning:
Utvid
SUM-TA022PD0083 Sumitomo ElectricTA022PD0083 Lynx2-C Rev.E  holder for connector Ferrule side
Varenr:  SUM-TA022PD0083
SUM-Lynx2-UML-S Sumitomo ElectricTA022PD0087 Lynx2-UML-S, Metal cord or fibre holder Universal for standard Lynx2 w/900 µm TB
Varenr:  SUM-Lynx2-UML-S
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.