10 Gigabit Ethernet

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1320 1313 1306 1327
 
XENPAK-ER Fiberworks XENPAK, 10GBase-ER, DDM, 40 km 1550nm, 13dB, SM
Varenr: XENPAK-ER
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-LR Fiberworks XENPAK, 10GBase-LR, DDM, 10 km 1310nm, 10dB, SM
Varenr: XENPAK-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-SR Fiberworks XENPAK, 10GBase-SR, DDM, 82m 850nm, 5dB, MM
Varenr: XENPAK-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
XENPAK-ZR Fiberworks XENPAK, 10GBase-ZR, DDM, 80 km 1550nm, 24dB, SM
Varenr: XENPAK-ZR
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.