10 Gigabit Ethernet

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
1248 1244 1240 1252
 
X2-ER Fiberworks X2, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km 1550nm, 13dB, SM
Varenr: X2-ER
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-LR Fiberworks X2, 10GBase-LR, 10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM
Varenr: X2-LR
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-SR Fiberworks X2, 10GBase-SR, 10.3125 Gbps, DDM, 82m 850nm, 5dB, MM
Varenr: X2-SR
Lagerbeholdning:
Utvid
X2-ZR Fiberworks X2, 10GBase-ZR, 10.3125 Gbps, DDM, 80km 1550nm, 24dB, SM
Varenr: X2-ZR
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.