SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 50km

CWDM 1271nm-1611nm, 19dB, SM/MM

Varenummer: SFP-L50D-Cxx
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 1000Base Ethernet
• Fibre Channel
• CWDM Systems
 
FEATURES
• 18 CWDM wavelengths (λ): 1271 nm to 1611 nm
• Up to 50 km transmission with PIN receiver (19 dB)
• Hot-Pluggable SFP footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Fully compliant to ITU G.694.2 & G.695
• operating temperature 0ºC to 70ºC
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate
  • Gigabit Ethernet
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
Mediatype
  • Singelmodus
  • Multimodus
Rekkevidde (dB) 19
Rekkevidde (km) 50
Bølgelengde (nm) CWDM
Konnektor LC Duplex
DDM Ja


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.