Dual Rate 100/1000Mb 1310/1490

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
15503 15513 15543 15553
 
SFP-DR-BX20D-34 Fiberworks SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 20km TX/RX=1310/1490nm, 15dB, LC
Varenr: SFP-DR-BX20D-34
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-DR-BX20D-43 Fiberworks SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 20km TX/RX=1490/1310nm, 15dB, LC
Varenr: SFP-DR-BX20D-43
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-DR-BX40D-34 Fiberworks SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1310/1490nm, 20dB, LC
Varenr: SFP-DR-BX40D-34
Lagerbeholdning:
Utvid
SFP-DR-BX40D-43 Fiberworks SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 40km TX/RX=1490/1310nm, 20dB, LC
Varenr: SFP-DR-BX40D-43
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.