Multimodus 50/125 10G+ (OM4)

Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
20239 20184 30045
 
P-OM4-D2M-LCP-LCP-xx  Fibersnor LC/PC-LC/PC duplex MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta
Varenr: P-OM4-D2M-LCP-LCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-D2M-LCP-SCP-xx  Fibersnor LC/PC-SC/PC duplex MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta
Varenr: P-OM4-D2M-LCP-SCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
P-OM4-D2M-SCP-SCP-xx  Fibersnor SC/PC-SC/PC duplex MM 50/125 OM4 (10G), 2 mm, Magenta
Varenr: P-OM4-D2M-SCP-SCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.