Fjern alle
Velg visning:
Filtrer listen etter egne kriterier
Sortèr på:
538
 
P-MM5-D3O-SCP-SCP-xx  Fibersnor SC/PC-SC/PC duplex MM 50/125 OM2, 2 mm, Oransje
Varenr: P-MM5-D3O-SCP-SCP-xx
Lagerbeholdning:
Utvid
 
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.