Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8 x LC, 25 m

OM3 50/125µm, mikrokabel 4.5 mm, Aqua

Varenummer: P-OM3-M4A-MTF-8LC-25
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
  • MPO/MTP forgrening for QSFP+ 40GBASE-SR4 eller QSFP28 100GBASE-SR4 
  • OM3 50/125µm multimodus fiber
  • Mikrokabel, diameter 3 mm
  • MTP/MPO Elite konnektor hunn i en endre
  • 4 x duplex LC Uniboot-konnektorer i den andre enden.
 
 

 
Teknisk info


Tilbehør
39132
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.