Fibersnor LC/APC-LC/APC simplex 0,25 m

G.657.A2 SM 9/125, 2 mm , Gul

Varenummer: P-SM9-S2Y-LCA-LCA.25
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse

Typiske data for singelmodus APC konnektorer:
Demping: 0,2 dB
Refleksjon: -65 dB

Teknisk info


40536
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.