Målesnor SM 1000m SC/APC - LC/APC

G.652.D OTDR Fiber ring Launch fiber

Varenummer: TM-LFR-SM-1k-SCA-LCA
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
  • Installation/troubleshooting/OTDR testing essential: covers the OTDR’s dead zone, enabling loss measurement on the first and last connections of a fiber under test
  • Increase the life of the OTDR connector by reducing the number of matings on the OTDR connector
  • Singlemode model
  • SC/APC connector for connection to your OTDR
  • Select the second connector suitable to your patch panel port
  • 1000 meter G.652D fiber
  • 3 mm external pigtails

 

Teknisk info

Produktinformasjon

Konnektor LC/APC


Tilbehør
40928
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.