XFP, 10GBase-ZR, 9.95-11.1 Gbps, 120km

1550nm, 26-31dB, SM, DDM, Fiberworks

Varenummer: XFP-MR10G-ZR120D-U
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
OBS! Det kreves FEC for å få 31 dB rekkevidde.
 
 
APPLICATIONS
• 10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet (with or w/o FEC)
• 1200-SM-LL-L 10G Fiber Channel (with or w/o FEC)
• SDH STM-64

 
FEATURES
• Hot pluggable XFP MSA form factor  
• Temperature-stabilized 1550 nm EML laser transmitter and APD photo-detector
• Transmission distance of 120km with SMF
• Supports 9.95Gb/s to 11.3Gb/s bit rates  
• Power supply: +5.0 V, +3.3 V  
• Low power consumption  
• LC connector full duplex transmission mode
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function 
• RoHS-6 compliant
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor XFP
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 31
Rekkevidde (km) 120
Bølgelengde (nm) 1550
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


6914
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.