XFP, 10GBase-ER, 10.3125 Gbps, DDM, 40km

CWDM 1470nm-1610nm, 15dB, SM

Varenummer: XFP-ER-Cxx
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• IEEE 802.3ae 10GBASE-LR 10.3125 Gb/s
• CWDM Metro Systems
• IP Core Networks
 
FEATURES
• Compatible with XFP MSA Rev. 4.5
• Compliant to IEEE 802.3ae 10GBASE-ER at 10.3125 Gbit/s
• Up to 40 km transmission on 9/125 µm SMF G.652
• 15 dB link budget
• Hot pluggable 30 pin connector
• Duplex LC-connector interface
• Compliant with the EU RoHS 6 Environmental Requirements
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor XFP
Protokoll / bitrate 10 Gigabit Ethernet
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 15
Rekkevidde (km) 40
Bølgelengde (nm) CWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


1142
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.