SFP, 1.25Gbps GigE, DDM, 40km

1554.13nm / 192.90THz, 20dB, Ericsson

Varenummer: SFP-L40D-D9290-EN
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 1.25 Gb/s
• Ethernet IEEE 802.3ae
• 1G Fibre Channel
 
 
FEATURES
• 45 DWDM lambdas (l): 1529.55 nm – 1564.68 nm
• Link budget with ADP receiver: 20dB
• Hot-Pluggable SFP footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Fully compliant to ITU G.692 & G.694.1
• RoHS complianc
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate
  • Gigabit Ethernet
  • 1G/2G/4G Fibre Channel
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 20
Rekkevidde (km) 40
Bølgelengde (nm) DWDM
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


38903
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.