SFP BiDi, 100 / 1000 Mbps, DDM, SM, 20km

TX/RX=1490/1310nm, 15dB, LC, Ericsson

Varenummer: SFP-DR-BX20D-43-EN
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• Single fiber operations
• Fast Ethernet
• Gigabit Ethernet
• FTTx
 
FEATURES
• Up to 20 km transmission on SM fiber
• 1490nm DFB transmitter
• 1310nm PIN receiver
• Compliant to SFP MSA and SFF-8472
• Digital Diagnostics Monitoring
• Hot-Pluggable SFP footprint
• Optical LC interface for bi-directional operation
• Operating temperature 0°C to 70°C
• RoHS compliance

Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate
  • Fast Ethernet
  • Gigabit Ethernet
Mediatype Singelfiber
Rekkevidde (dB) 15
Rekkevidde (km) 20
Bølgelengde (nm) 1310/1490
DDM Ja
Konnektor LC Simplex


Tilbehør
38589
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.