SFP, CPRI/OBSAI 6.144 Gbps, DDM, 80km

1550nm, 11dB, SM, Rugged

Varenummer: SFP-6G-L80D
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• CPRI 1.228 Gbps - 6.144 Gbps
• OBSAI 1.228 Gbps - 6.144 Gbps
 
FEATURES

• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Supports CPRI/OBSAI data rates from 1.228 Gbps to 6.144 Gbps (CPRI line rates 2-6)
• Operating wavelength at 1550 nm
• 80 km transmission with 9/125 µm SM fiber (24 dB)
• Duplex LC connector type
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• +3.3V single power supply
• Suitable for outdoor installations:
  Industrial temperature range -40ºC to 85ºC
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 6.144 Gbps
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 24
Rekkevidde (km) 80
Bølgelengde (nm) 1550
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


39080
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.