SFP, 4/2/1G Fibre Channel, 10km

1310nm, 10dB, DDM, SM, Juniper

Varenummer: SFP-4GFC-L10D-J
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 4.25 Gb/s, 2,125 Gb/s & 1.0625 Gb/s Fibre Channel
• 1000BASE Ethernet
 
FEATURES
• 10 km transmission at 1310 nm
• Hot-Pluggable SFP footprint LC Optical Transceiver
• Small Form-Factor Pluggable (SFP) MSA compatible
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function

 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate 1G/2G/4G Fibre Channel
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 10
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.