SFP+ BiDi, 10 GE, DDM, SM, 10km

Tx/Rx=1330/1270nm, 9dB, LC, Ericsson

Varenummer: SFP-10GE-BX10D-32-EN
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 10GBASE-BX at 10.3125 Gb/s
• 10GBASE-BX at 9.953 Gb/s
 
FEATURES
• Up to 10.7Gbps Data Links
• Single Mode LC Receptacle Bi-directional Transceiver
• Up to 10km transmission on SMF 
• Power dissipation<1.0W
• 1330nm DFB laser and 1270nm PIN receiver 
• 2-wire interface with integrated Digital Diagnostic monitoring
• EEPROM with Serial ID Functionality
• Compliant with FC_PI_4 REV 7.0
• Compliant with SFP+ MSA with duplex LC connector
• Single + 3.3V Power Supply and LVTTL Logic 
• Operating case temperature:0~+70ºC

Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 10G Fibre Channel
  • SDH STM-64
  • OTN/G.709 OTU-2
  • CPRI/OBSAI 1.228 - 3.072 Gbps
  • CPRI/OBSAI 4.915 - 9.830 Gbps
Mediatype Singelfiber
Rekkevidde (dB) 9
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1270/1330
DDM Ja
Konnektor LC Simplex


Tilbehør
40001
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.