SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 120km

1550nm, 32dB, SM/MM, Juniper EX

Varenummer: SFP-1000Base-L120D-X
Alt. varenr: SFP-1000Base-EZXD
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 1000Base Ethernet
• 1G Fibre Channel
 
FEATURES
• Compatible with Small-Form Pluggable (SFP) MSA
• SFF-8472 Digital Diagnostic Function
• Compatible with IEEE 802.3z
• Compatible with ANSI specifications for Fibre Channel
• Operating wavelength at 1550 nm
• 120 km transmission with 9/125 µm SM fiber (2400 ps/nm)
• Duplex LC connector type
• Compatible with FCC 47 CFR Part, Class B Electromagnetic Interference (EMI)
• Compatible with IEC 61000-4-2 and GR-1089-CORE Electrostatic Discharge (ESD)
• +3.3V single power supply
• operating temperature 0ºC to 70ºC
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor SFP
Protokoll / bitrate Gigabit Ethernet
Mediatype
  • Singelmodus
  • Multimodus
Rekkevidde (dB) 32
Rekkevidde (km) 120
Bølgelengde (nm) 1550
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


40491
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.