QSFP28, 100GBASE-SR4, 4x25.8 Gbps, 100m

850nm, 2.9dB, MM, MPO, Dell

Varenummer: QSFP28-SR4-D
Velg Variant her:
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 100G Ethernet
• Data Center and LAN
• Infiniband QDR
• Fibre Channel 
 
FEATURES  
• Compliant with 100Gbase-SR4 
• Single MPO receptacle
• Uses 4 parallell MM fiber pairs
• Up to 27.952 Gbps Data rate per wavelength
• Up to 111.8 Gbps line rate
• Up to 100m transmission on OM4 multimode fiber
• Up to 70m transmission on OM3 multimode fiber
• Electrically hot-pluggable
• Digital Diagnostics Monitoring Interface
• Compliant with QSFP28 MSA with LC connector
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 2 W
 
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor QSFP28
Protokoll / bitrate 100 Gigabit Ethernet
Mediatype Multimodus
Rekkevidde (dB) 2.9
Rekkevidde (km) 0,100
Bølgelengde (nm) 850
DDM Ja
Konnektor MPO


Tilbehør
38724
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.