QSFP+, 40GBASE-LX4, 4 x 10.3 Gbps, 2km

CWDM 1270-1330nm,4.5dB,SM/MM, Extreme

Varenummer: QSFP-40G-LX4-E
Alt. varenr: 10334
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 40G Ethernet
• Data Center and LAN
 
FEATURES
• 4 CWDM lanes Mux/Demux design (1271, 1291, 1311 and 1331 nm)
• Up to 11.1Gbps Data rate per wavelength
• Up to 150m transmission on OM3 MMF  
• Up to 2km transmission on SMF
• Electrically hot-pluggable
• Digital Diagnostics Monitoring Interface
• Compliant with QSFP+ MSA with LC connector
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 3.5 W
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor QSFP+
Protokoll / bitrate 40 Gigabit Ethernet
Mediatype
  • Singelmodus
  • Multimodus
Rekkevidde (dB) 4.5
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor LC Duplex


Tilbehør
38581
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.