12-core MTP/MPO mounted fan-out.

MPO12(f) to LC/PC connectors. MM 50/125

Varenummer: F-MPO12-1-MM5-MP-LC
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse

Denne modulen har MPO-konnektor uten styrepinner (female), den trenger derfor kabler med styrepinner (male).


DESCRIPTION
The Fiberworks 12-core MTP/MPO fan-out is a multi-fiber patch cord mounted in a standard Fiberworks module. One end is terminated in a MPO female connector and the other in 12 LC/PC connectors.
 
Two of these modules fit in a 1U 19" chassis . The same chassis can also accommodate the Fiberworks CWDM/DWDM mux modules.
 
FEATURES
- High density / compact size
- MPO female to LC/PC connectors
- Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
- Two modules fit in 1U in 19" rack
Teknisk info


Tilbehør
15436
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.