Fiberworks 18ch. CWDM 1-fiber Mux/Demux

Single line fiber, Mon. port, LC/UPC

Varenummer: F-CMUX-SF18-2761-MLU
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
FEATURES
•  Coarse WDM in compliance with ITU-T G.694.2
•  18 standard CWDM wavelengths (1271 nm  - 1611 nm)
   
•  Single line fiber
•  2% monitoring ports for Tx and Rx for easy troubleshooting and turn-up.
•  Based on thin film optics with epoxy free optical path
•  Protocol transparent (support 1G, 10G etc.)
•  Two modules fit in 1U in 19" rack
•  LC/UPC connectors
 


Teknisk info

Produktinformasjon

Linjefiber Enkel (bidi, mux/demux)
Antall kanaler 18
OADM Nei, mux/demux
Utvidelsesport Nei
Monitorport Ja (2%)
Konnektortype Rett (UPC, PC)
Konnektor LC/UPC


Tilbehør
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.