QSFP+, 40GBASE-PSM4, 4 x 10.3 Gbps, 10km 1310nm, 6.6dB, SM, MPO

QSFP+, 40GBASE-PSM4, 4 x 10.3 Gbps, 10km

1310nm, 6.6dB, SM, MPO

Varenr: QSFP-40G-PSM4

 

Finner du ikke kodingen du er på jakt etter?

 

Ta kontakt med vår produktsjef.

Det kan hende vi likevel kan levere den.

Du kan også lese mer om transceiverkompatibilitet i denne artikkelen.

BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
APPLICATIONS
• 40G Ethernet
• Data Center and LAN
 
FEATURES
• 4 parallell channels at 1310nm
• Up to 10.3125Gbps Data rate per channel
• Up to 10km transmission on SMF
• Electrically hot-pluggable
• Digital Diagnostics Monitoring Interface
• Compliant with QSFP+ MSA with MPO connector
• Case operating temperature range:0°C to 70°C 
• Power dissipation < 3.5 W
 
Teknisk info

Produktinformasjon

Formfaktor QSFP+
Protokoll / bitrate
  • 10 Gigabit Ethernet
  • 40 Gigabit Ethernet
Mediatype Singelmodus
Rekkevidde (dB) 6.6
Rekkevidde (km) 10
Bølgelengde (nm) 1310
DDM Ja
Konnektor MPO


Tilbehør
35787