Snor MM DPX Armert LC/PC-LC/PC 15 m 50/OM3 BIF ø3mm LC uniboot Aqua Snor MM DPX Armert LC/PC-LC/PC 15 m 50/OM3 BIF ø3mm LC uniboot Aqua Snor MM DPX Armert LC/PC-LC/PC 15 m 50/OM3 BIF ø3mm LC uniboot Aqua
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse

Snor MM 50/OM3 Armert G2 LC/PC Uniboot - LC/PC Uniboot

  • Kabel: ø3 mm, G2 unitube, armert, aqua  
  • Fiber type: MM 50/125 OM3 BIF, 600µm tett kledning
  • IL: Typ./Maks: <0,18dB /< 0,30dB
  • RL: Typ./Min: >-38dB />-35dB
  • Konnektor ende A: LC/PC Uniboot med push/pull funksjonalitet
  • Konnektor ende B: LC/PC Uniboot med push/pull funksjonalitet
  • CPR: Eca
  • Leveres med trekketube i èn kabel-ende ved lengder fra og med 10 meter

           Kan leveres på trommel. Gi beskjed om dette ønskes

 

 

Teknisk info

Produktinformasjon

Fibertype Multimodus OM3
Sliping UPC - UPC (rett - rett)
Farge Aqua / Turkis


60433