EXFO FTB-1v2 m/FTB-720C-SM1 OTDR, SC/APC

Medium, 1310/1550nm, 36/34 dB, WiFi

Varenummer: TK-1v2P-720C-SM1-SCA
Datablad / mer produktinformasjon
BeskrivelseTeknisk infoTilbehør
Beskrivelse
FTB-720C-SM1 OTDR:
 - FTTx/Access SM OTDR
 - 1310/1550nm, 36/34 dB (9/125 µm)
 - iOLM-ready

 
FTB-1v2 PRO MAINFRAME:
Single-slot capacity Modular mainframe
Windows 8.1 Pro OS, QUAD Core CPU
 - Multi-touch widescreen, color, 1280 x 800 TFT, 203 mm (8 in)
 - Storage:
  > RAM: 4 GB Internal memory
 - Interfaces:
  > RJ-45 LAN 10/100/1000 Mbit/s
  > USB 2.0 ports (qty:2)
  > USB 3.0 port (qty:1)
  > 3.5 mm audio jack (speaker/mic)
 
INCLUDES:
 - Instruction Manual (Soft Copy)
 - Certificate of Calibration (Hard Copy)
 - Quick Reference Guide (Hard & Soft Copy)
 - AC Adapter/Charger and 1 Battery
 - Hand and hook straps
 - Macrobend Finder and Summary Screen Software Features
 - Soft case
 - Wi-Fi and Bluetooth capabilities 
 
Vi anbefaler iOLM - se under "tilbehør"

Teknisk info


Tilbehør
28622
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.