Forgrening 40G QSFP+, MPO - 8xLC/APC 20m

SM G.657.A1, mikrokabel 4.5 mm, gul

Varenummer: P-7A1-M4Y-MAF-8LCA20
Velg Variant her:
BeskrivelseTeknisk info
Beskrivelse
  • MPO/MTP forgrening for QSFP+ 4 x 10GBASE-LR
  • Singlemodus G.657.A1 fiber
  • Mikrokabel, diameter 4.5 mm
  • MTP/MPO Elite konnektor hunn i en ende
  • 4 x duplex LC/APC Uniboot-konnektorer i den andre enden.
 
 

 
Teknisk info


40771
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.